Autodesk® FeatureCAM® 2017 SP3

Počítačová aplikace Autodesk Vám v těchto dnech nabízí ke stažení třetí servisní balík pro Autodesk® FeatureCAM® 2017. Na několika následujících řádcích si můžete přečíst, jaké opravy tento servisní balík přináší. O rozdílech a cenách jednotlivých verzí se můžete více dozvědět na webových stránkách programu: http://www.featurecam.cz/porovnani-edici/ 


Výběr novinek a změn v Autodesk® FeatureCAM® 2017 SP3


Import & export

Opravena chyba importu DWG souboru přes jádro RealDWG při japonské jazykové sadě.

Opraven problém při importu přes jádro RealDWG, v němž byly některé metrické rozměry spojené s anglickým nastavením možnosti pohledů.

Odstraněna chyba při otevírání nebo importu DXF souboru z Průzkumník souborů přes jádro RealDWG - to za předpokladu, že byl FeatureCAM asociován jako ten správný program pro otevírání DXF souboru přímo z Průzkumníka souborů pomocí dvojitého poklepání myší.


Modelování ploch

Výchozí tolerance pro získání křivky za použití metody mnohoúhelníku je mnohem přesnější (menší) než tomu bylo doposud.


Tabulka Zobrazení nástrojů

Registr offsetu průměru zobrazuje správné hodnoty při použití stejného nástroje pro více operací (například hrubování/dokončení).


Vícenásobné ustavení

Opravena chyba, při importu projektu s dráhami Vortex. 


Výstupní dokumentace

Odstraněn problém při generování výstupní dokumentace.


Simulace

Opravena chyba při simulaci zápichu v soustružnickém modulu, kdy byla vytvářena nepřesná dráha, která se ovšem do NC kódu neodrazila.

 


Stažení programu Autodesk® FeatureCAM® 2017 SP3

Soubor aktualizace je automaticky nabízen ke stažení a instalaci v Počítačové aplikaci Autodesk (Autodesk Desktop App), která se automaticky instaluje s instalací programu Autodesk® FeatureCAM® 2017. Počítačovou aplikaci Autodesk najdete v panelu oznámení systému Windows v pravém spodním rohu hlavního panelu. Pro instalaci aktualizace Autodesk® FeatureCAM® 2017 SP3 je nutné mít nejdříve nainstalovanou základní verzi programu Autodesk® FeatureCAM® 2017. Tuto základní instalaci je možné stáhnout z vašeho účtu Autodesk, na který se dostanete například přes následující odkaz: https://manage.autodesk.com/cep/


V případě jakýchkoli komplikací nás prosím kontaktujte,

Vaše podpora CAD CAM SYSTEMS!