Autodesk PowerShape 2018.1.0

Autodesk vydal aktualizaci 2018.1.0 pro CAD systém Autodesk® PowerShape®. 

Níže naleznete přehled nejdůležitějších oprav a vylepšení, které Autodesk® PowerShape® 2018.1.0 obsahuje:

Obecné změny

  • Navigační panel byl vrácen zpět do okna prohlížeče.
  • Opraven problém se zobrazením tabulky tvorby děr na 4K monitorech.
  • Různé opravy chyb

Sdílené pohledy

  • Přidána nová funkce Sdílení pohledu, která umožňuje spolupráci na modelu/projektu ve webovém prohlížeči. Vytvořením odkazu k projektu, mohou ostatní prohlížet a komentovat takto sdílený pohled bez nutnosti instalovat Autodesk programy. Sdílené pohledy jsou dostupné pouze pro uživatele s předplatnou licencí.

Stažení programu Autodesk® PowerShape® 2018.1.0

Soubor aktualizace najdete ke stažení ve vašem účtu Autodesk. Soubor aktualizace Autodesk® PowerShape® 2018.1.0 je také automaticky nabízen ke stažení a instalaci v Počítačové aplikaci Autodesk (Autodesk Desktop App), která se vám nainstalovala s instalací Autodesk® PowerShape® 2018. Počítačovou aplikaci Autodesk najdete v panelu oznámení systému Windows v pravém spodním rohu hlavního panelu.

Pro instalaci aktualizace Autodesk® PowerShape® 2018.1.0 je nutné mít nejdříve nainstalovanou základní verzi Autodesk PowerShape 2018 a také první aktualizaci 2018.0.1, která zajišťuje příjem dalších aktualizací. Tyto instalace je možné stáhnout z vašeho účtu Autodesk zde: https://manage.autodesk.com/cep/